Кондензатор 470MF/63V 105C LOW ESR
Арт.№: 248297
Неналичен
Ел. поща
Купете над 25 бр. по
0.72
/
1.41
лв.
Добави в любими
Твоите любими продукти
Рейтинг:
Информация
Характеристики
Тип
електролитен
Вид
LOW ESR
Капацитет
470uF
Раб. напрежение (V)
63
Раб. темература (°C)
105
Размери
12x25mm
Растер
5mm
Други
0.07Ω